Doğal Taş Üretim Fabrikasını Sizlerle Buluşturuyoruz,İndirimli Ürünler İçin Arayınız..

Ücretsiz Numune ve Katalog

Doğal Taş Tuğla

Limit:
84 sonuçtan 1 ile 20 arası görüntüleniyor.

 

Doğal Taş Tuğla Modelleri ve Fiyatları

Doğal taş tuğla modelleri ve birbirinden şık doğal tuğla taş çeşitlerini Mermer Dekoru'ndan inceleyebilirsiniz.

Mermer Dekoru doğaltaş tuğla ürünleri tam anlamıyla yapı dostudur. Siz değerli müşterilerimize %100 yerli üretim ve kalite sunmaktadır. Hem yalıtım hem estetik görünüm olarak doğaltaş tuğla ürünleri sizi tatmin edecektir.

Afyonkarahisar'da Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikamızda tamamen yerli üretim ve kaliteli hammadde ile son teknoloji üretim yapılmaktadır. Mermer Dekoru'nun diğer bir özelliği de patlatma taşı yapan ilk firma olmasıdır.

Tuğla taşların geleneksel aroması ile modern Dünya'nın şıklığını bir araya getiriyoruz.

 

Taş Tuğla Fiyatları

Taş tuğla fiyatları ve modellerini inceleyerek ihtiyacınıza göre taş tuğlaları en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. Türkiye'nin her yerine hızlı kargo ile ürünlerinizi sizlere ulaştırmaktayız. Piyasaya göre bulabileceğiniz en uygun fiyatları sizlere sunmaya her zaman gayret etmekteyiz.

Doğal tuğla kaplama ile eskinin otantik tuğla görünümü ile modern dünyanın estetiğini birleştirdik.

 

Doğal Taş Tuğla Nedir?

Doğaltaş tuğla, duvar kaplaması için kullanılan ürünler içerisinde en dayanıklı ve en sağlam olanıdır. Doğal taşlar, tarihin her döneminde kullanılmış bir temel yapı malzemesidir ve binlerce çeşidi bulunur. Her bir doğal taşın kendine has özelliği ve dokusu vardır. Bu özelliklerine göre kullanım alanları da değişkenlik gösterir. Gerek iç mekân dekorasyonu için gerek dış yapı kaplaması olarak çok fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Mekâna farklılık katan otantik görünümü ve senelerce kullanılmasına olanak tanıyan sağlamlığı, en önemli tercih sebeplerindendir. Doğal taş ürünlerde tozuma, dökülme ve renk kaybı gibi durumlar yaşanmaz. Dış mekân kullanımı için oldukça uygundur, sert iklimlerde dahi görünümünü ve rengini korur.

Doğal Taş Tuğla ile Dekoratif Tuğla Arasındaki Fark Nedir?

Öncelikle dekoratif tuğlanın ne olduğundan bahsetmekte fayda var. Dekoratif tuğla ya da sık kullanılan adıyla kültür tuğlası; doğal taşların taklit edilmesi sonucu üretilen bir yapay taş türüdür. Fakat aslında her dekoratif tuğla, bir kültür tuğlası değildir. Kültür tuğlası, dekoratif tuğla sınıfına giren bir duvar kaplama malzemesidir. Dekoratif tuğlanın kendi içinde pek çok çeşidi bulunur. Temel anlamıyla; kum, çimento ve renklendirici gibi maddelerin bir araya getirilmesi ve kalıplar yardımıyla şekil verilmesi sonucu üretilir. Görüntüsü doğal taşlara benzese de içeriği farklıdır. Doğaltaş tuğlalar, dekoratif tuğlaya göre daha sağlam ve kullanışlıdır.

Doğaltaş Tuğla ve Dekoratif Tuğlanın Kullanım Alanları Nelerdir?

Doğal taş tuğla ve dekoratif tuğlanın çok fazla kullanım alanı mevcuttur. Hem dekoratif olarak hem mimari olarak kullanılabilmektedirler. Nostaljik ve eski bir görünümü anımsatan doğal taş tuğla ve dekoratif tuğla malzemeleri, dekorasyonda sıkça tercih edilmektedir. Doğal tuğla taşlar, estetik ve şık görünümüyle, otantik görünüm seven herkesin bir numaralı tercihidir. İç mekânın yalnızca bir duvarında kullanılabileceği gibi tüm duvarlar da dekoratif tuğla ile kaplanabilir. Salon, hol, yatak odası ya da mutfakta doğal taş tuğla kullanımı yaygındır. Popüler dekorasyon malzemeleri arasında yer alan dekoratif tuğla, çok rağbet gören estetik bir üründür. Dekoratif tuğlaların tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri de, kişinin istek ve arzusuna göre kişiselleştirilebilmesidir. Çimentonun içerisine sonradan eklenen renk pigmentleri ile kişinin isteğine bağlı olarak üretilir ve bu sebeple özgün bir görünüm elde edilir. Kiremit rengi en çok tercih edilen modellerden biri olsa da her renkte dekoratif tuğla üretimi yapmak mümkündür. Dış mekân mimarisinde de sıkça tercih edilen taş tuğlalar, mekâna eski, otantik ve nostaljik bir dokunuş katmaktadır.

Dekoratif Tuğla Nedir?

Doğal taşlardan esinlenerek üretilen doğal taş tuğlası benzeri yapı malzemeleridir. Tarihin en eski zamanlarından beri kullanılan doğal taşların, çimento bazlı versiyonlarıdır. Dekoratif taş yahut anıldıkları diğer isimler ile kültür taşı ya da yapay taş, günümüzde en sık kullanılan kaplama malzemelerinden biridir. Dekoratif amaçlı kullanılır ve oldukça sağlamdır.

Dekoratif Tuğlanın Özellikleri Nelerdir?

  • Kültür tuğlası olarak da bilinir aslında kültür tuğlasının genel adıdır.

  • Dekoratif tuğla modelleri çimento bazlıdır ve toz boya pigmentleri ile renklendirilir.

  • Hem iç hem dış mekanda kullanılabilir. Doğal taşa benzeyen bir yapı malzemesidir.

  • Dekoratif tuğla, doğal taş imitasyonu olduğu için görüntüsü itibariyle doğal taş tuğladan ayırt etmek çok zordur.

  • Dekoratif tuğlalar uzun ömürlüdür ve kalıcı bir dekorasyon malzemesidir.

  • Dekoratif tuğlayla yapılan duvarlarda da doğal taş tuğla kullanımında olduğu gibi ısı yalıtımı sağlanır.

  • Bu tip tuğlaların içeriği çimento, kum ve renklendirici gibi maddelerdir. Kesinlikle kanserojen madde içermemektedir.

  • Dekoratif tuğlaların içerisine renk pigmentleri sonradan eklendiği için istenilen renkte tuğla üretmek mümkündür.

Doğal Taş Tuğla ve Dekoratif Tuğla Fiyatları

Uzun yıllardır doğal taş üretimi sektöründe faaliyet gösteren Mermer Dekoru ailesi olarak, tuğla üretiminin önde gelen isimlerinden biriyiz. Doğal taş tuğla, dekoratif tuğla ve kültür tuğlası gibi kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile ilgilisiyle buluşturmaktayız. Senelerin deneyimi ile edindiğimiz tecrübeyi, en kaliteli malzemeden en sağlam ürünleri üretmek ve sizlere en güzel hizmeti vermek için kullanmaktayız. En dayanıklı ve en uygun fiyatlı doğal taş tuğla ve dekoratif tuğla ürünlerini Mermer Dekoru sitemizden temin edebilirsiniz. Kaliteli hizmet prensibiyle ihtiyaçlarınız için en uygun çözümleri çok hesaplı fiyatlar ile sunarken, siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için tüm gayretimizle senelerdir hizmet vermekten büyük bir memnuniyet duymaktayız.

Mermer Dekoru © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır