Doğal Taş Üretim Fabrikasını Sizlerle Buluşturuyoruz,İndirimli Ürünler İçin Arayınız..

Ücretsiz Numune ve Katalog

Büyük Patlatma Taş

Limit:
40 sonuçtan 1 ile 20 arası görüntüleniyor.

 

Büyük Patlatma Taş fiyatları, modelleri ve en iyi doğal taş çeşitleri için en doğru adres Mermer Dekoru. Türkiye'nin %100 doğal ve yerli Doğal Taş, Traverten ve Mermer üreticisi olan Mermerdekoru.com; fileli patlatma taş ve filesiz patlatma taş üretimini Afyonkarahisar'daki fabrikasında yapmaktadır.

Büyük Patlatma Doğal Taş

Dekoratif patlatma doğal taşların bir çeşidi de büyük patlatma doğal taş modelleridir. Büyük taşlar diğer modellerin aksine tek parçada oldukça geniş bir alan sağlar. Genellikle dış cephelerde ya da geniş alan kaplamalarında tercih edilir. Hızlı ve kolay bir kaplama deneyimi sunar. Yapımı ve kaplaması oldukça pratik olan büyük modeller fiyatlarıyla da bir o kadar dikkat çekmektedir. Diğer patlatma doğal taşlara göre oldukça hesaplı bir seçenektir. Ekstra file, yapıştırıcı ve dizilim gibi maliyetleri de ortadan kaldırmaktadır. Uygun fiyatlı bir doğal taş kaplaması arıyorsanız sizin için oldukça uygun bir seçenek olacaktır.

Neden Büyük Patlatma Doğal Taş Tercih Etmeliyim?

Büyük patlatma doğal taşların kaplaması diğer modellere göre oldukça hızlı ve pratik olmaktadır. Tadilat için ayıracak fazla zamanınız yoksa yapacağınız en iyi tercih büyük modelleri tercih etmektir. Böylece büyük parçalar kullanarak kaplamayı hızlandırabilirsiniz. Eğer kaplama yapacağınız alan genişse veya dış cephe kaplamaları için düşünüyorsanız büyük modelleri seçmeniz sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Aynı zamanda büyük patlatma taşlar diğer modellere göre oldukça uygun fiyatlı bir seçenektir. Bu ürünlerde file, taş yapıştırıcı gibi ek malzemelerin kullanılmaması ve dizilim için de fazladan ödeme yapılmaması bu kaplamayı daha da hesaplı yapan özellikleridir. Bütçenize uygun ve şık görünümlü patlatma doğal taşlar arıyorsanız büyük modellere mutlaka göz atmanız gerekiyor.

Büyük Patlatma Doğal Taş Nasıl Kaplanır?

Büyük patlatma doğal taşların kaplanması kolaydır. Öncelikle kaplama yapacağınız yüzeyi belirleyin. Ardından yüzeyi çimento bazlı taş yapıştırıcı ile iyice kaplamanız gerekir. Öncesinde yüzeyde herhangi bir kazıma veya astar uygulamasına ihtiyaç duyulmamaktadır. Yapıştırıcı ile kapladığınız duvara taşlarınızı dilediğiniz gibi yerleştirmeye başlayın. Düzenli olmalarına ve taşların renk geçişlerine mutlaka dikkat edin. Tüm bu işlemin sonrasında plastik bir çekiç yardımıyla taşlarınızı yüzeye iyice sabitleyin. Dilerseniz taşların daha da göz alıcı ve parlak görünmesi için sprey bir cila ile üzerinden geçerek aydınlık ve dikkat çekici bir kaplama elde edebilirsiniz.

En güzel ve en uygun fiyatlı büyük patlatma doğal taşlar için Mermer Dekoru yanınızda.

Mermer Dekoru © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır