Doğal Taş Üretim Fabrikasını Sizlerle Buluşturuyoruz,İndirimli Ürünler İçin Arayınız..

Ücretsiz Numune ve Katalog

Sanatsal Mozaik Tablolar

Limit:
22 sonuçtan 1 ile 20 arası görüntüleniyor.

 

Sanatsal mozaik tablolar ve en şık mozaik tablo modelleri Mermerdekoru.com da.

Sanatsal Mozaik Tablolar

Sanatsal mozaik tablolar ile evinize şık ve elegant dokunuşlar yapabilirsiniz. Evinizin dekorasyonunu farklı bir boyuta taşıyacak bu göz alıcı mozaik tablolar ile tüm gözleri üzerinize toplamanız oldukça kolay. Üstelik sanatsal mozaik tabloları evinizde kullanırken yaratıcılığınızı kullanabilir ve farklı görünümler elde edebilirsiniz. Dilerseniz çerçevesi ile duvarınıza asabilirsiniz ancak biraz daha farklı ve sıra dışı bir dekor arıyorsanız sizin için harika önerilerimiz var. Her biri birbirinden zarif ve tamamı ile el işçiliği olan mozaik tabloları duvarlarda ve yerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yapıştırıcı doğal taş sıvaları yardımı ile bu harika mozaik tabloları dilediğiniz yüzeye kolayca sabitlemek. Tabloları yerleştireceğiniz yüzey seçimleriniz ve kullanacağınız alanlar ile yaratıcılığınızla büyüleyici bir dekorasyona kavuşabilirsiniz.

Sanatsal Mozaik Tablolar Nerede Kullanılır?

Sanatsak mozaik tabloları şık ve asil çerçeveler eşliğinde kullanarak evinizin, iş yerinizin ya da ofisinizin görünümüne dikkat çekici ve sıra dışı bir parça ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda doğal taş kaplamalar kullanabileceğiniz tüm alanlarda sanatsal mozaik tablolarınızı da kullanabilirsiniz. Kapı girişlerinde, salon yüzeyinde ya da banyoda yerde sanatsal mozaik tablolarınızı kullanabilirsiniz. Etrafını dilediğiniz mermer, seramik veya diğer doğal taş kaplamalar ile kapladığınız yüzeylerin ortasına şık ve elit görünen tablolarınızı ekleyerek dekorasyonlarınıza yeni bir soluk kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda salonda, tv ünitesi arkasında, yemek odasında, banyoda ya da ofisinizde dilediğiniz bir duvara tamamen doğal taşlar ile yapılmış mozaik tablonuzu sabitleyebilir, etrafını doğal taş kaplamalar ile tamamlayarak gözde bir köşe elde edebilirsiniz.

Sanatsal Mozaik Tablolar Nasıl Kullanılır?

Tamamen el işçiliği olan mozaik tablolar yüzde yüz saf haldeki doğal taşların renklerine göre dizilimiyle elde edilir. İçerisinde herhangi bir kimyasal ve boya maddesi içermezler. Bu nedenle oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir. Sıcaktan, nemden ve diğer ortam koşullarından olumsuz etkilenmezler. Sadece süpürge veya nemli bir bez ile de temizlemesi oldukça kolaydır. Dilerseniz üzerinden sıvı cila ile bir kat geçerek daha parlak ve dikkat çekici bir görünüm yakalayabilirsiniz. Sanatsal mozaik tablo seçenekleri için mermerdekoru.com adresimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Mermer Dekoru © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır