Doğal Taş Üretim Fabrikasını Sizlerle Buluşturuyoruz,İndirimli Ürünler İçin Arayınız..

Ücretsiz Numune ve Katalog

Hasır Mozaik Taş

Hasır Mozaik Taş
Limit:
69 sonuçtan 1 ile 20 arası görüntüleniyor.

 

Hasır Mozaik Taş Fiyatları ve Modelleri

Hasır mozaik doğal taşlar ile sıcak ve doğal bir görünüme kolayca sahip olabilirsiniz. Evinizi harika bir görünüme kavuşturacak olan hasır mozaik taşlar, saf doğal taşlara şekil verilerek yapılmaktadır. Mermer, traverten, limra gibi doğal taşlar herhangi bir kimyasal ile birleşmeden, saf ve doğal haliyle kullanılır. Saf haliyle alınan bu taşlara şekil verilerek dokulu bir görünüm elde edilir. Ardından bu taşlar iç bükey ve dış bükey olanların sırayla dizilmesi ile hasır örgü görünümünü alırlar. Odanıza boyut ve doku katmanın en kolay ve pratik yolu hasır mozaik taşlar kullanmaktan geçiyor. Natürel dokusuyla evinize sakin ve huzur verici bir hava katarken, hasır dokusu ile de dekorasyonunuza hareketli bir dokunuş yapma şansı sunar.

Hasır Mozaik Taşlar Nerede Kullanılır?

Hasır ve mozaik taşlar kullanımı oldukça konforlu taşlardır. Dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımı ile dikkatleri üzerine çeken bu ürünü dilediğiniz her yüzeyde kullanabilirsiniz. Hasır mozaik taşlarınızı yemek masası arkası, televizyon ünitesi, yatak odası, salon gibi yaşam alanlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ofis ve iş yerlerine de yeni bir soluk getirmek için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda tezgah arası, mutfak duvarı, banyo ve duş etrafında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Nemden etkilenmeyen ve zarar görmeyen doğal taşları nemli ve sıcak alanlarda da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Hasır Mozaik Taş Kullanım Önerileri

Hasır mozaik taşlar taş yapıştırıcı sıvalar yardımı ile duvara kaplanır. Bu güçlü yapıştırıcılardan dolayı dökülme, kırılma, eksilme gibi durumlar meydana gelmeyecektir. Köşelerde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Hasır mozaik doğal taşlar ile kolonları, şömineleri ya da pencere çerçevelerini kaplayarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda odanıza emek emek işleyeceğiniz hasır mozaik taşların üzerinden sprey bir cila ile geçerek daha parlak ve dikkat çekici bir görünüm sağlayabilirsiniz. Hasır mozaikleri tv ünitesi arkasında veya yatak odası gibi alanlarda kullanarak dekorasyonun en dikkat çekici köşesini yaratmak istiyorsanız, hasır mozaik kaplamalarınızı ışıklandırarak görünümünü daha şık ve göz alıcı hale getirebilirsiniz. Hasır mozaik taş fiyatlarını ve modellerini detaylı incelemek için mermerdekoru.com daki ürünleri hemen keşfedin!

Mermer Dekoru © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır