Doğal Taş Üretim Fabrikasını Sizlerle Buluşturuyoruz,İndirimli Ürünler İçin Arayınız..

Ücretsiz Numune ve Katalog

Filesiz Patlatma Taş

Limit:
22 sonuçtan 1 ile 20 arası görüntüleniyor.

 

Filesiz patlatma taş fiyatları, modelleri ve en iyi Filesiz Patlatma Doğal Taş modelleri için en doğru adres Mermer Dekoru. Türkiye'nin yerli Doğal Taş üreticisi olarak, ev, ofis ve bahçe dekorasyonunuz için ihtiyacınız olan en uygun patlatma taş ürünlerinde yanınızdayız. İster banka havalesi ister kredi kartınız ile %100 güvenli olarak siparişinizi hemen verebilirsiniz.

Filesiz Patlatma Doğal Taş

Patlatma doğal taş kaplamaları ile evinizin her köşesinde kolayca natürel ve zarif bir görünüm sağlayabilirsiniz. Evlerde, ofislerde, iş yeri ve mekanlarda sıklıkla kullanılan bu ürünler ile dekorasyonunuza trend ve havalı bir dokunuş yapabilir, tasarımınızı tamamlayabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz mekanı baştan yaratmak istiyorsanız, ya da ufak bir dokunuş ile yeni bir soluk kazanmak istiyorsanız patlatma doğal taşlar sizin için harika bir dekorasyon önerisi olacaklar. Duvar kaplamalarında, tezgah aralarında, şömine etrafında, televizyon ünitelerinde kullanabileceğiniz duvar kaplamaları ile tüm dikkatleri toplayabilir, şık ve görenleri kıskandıracak bir ortama sahip olabilirsiniz.

Filesiz Patlatma Doğal Taş Nedir?

Patlatma doğal taşlar mermer, traverten, oniks, limra gibi doğal taşlardan elde edilir. İşlenmeden bu taşlar saf hali ile korunur. Kırılarak ya da isminden de görüldüğü üzere patlatılarak dokulu görünümüne kavuşur. Ardından kesilerek kaplanmaya hazır hale gelir. İşlenmeden saf halde kullanılan bu materyaller herhangi bir kimyasal ile etkileşime sokulmaz. Bu nedenle her zaman sağlam, dayanıklı ve sağlıklı kalırlar. Filesiz doğal taşlar kesildikleri şekilde ufak parçalar halinde satışa sunulur. Daha sonra bu parçalar yapıştırıcılar kullanılarak duvara dizilir ve sabitlenir. Kolayca kaplanan bu ürün kuruma süresi geçtikten sonra rahatlıkla kullanılır. Doğal yapısı sebebi ile uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Neden Filesiz Patlatma Doğal Taşları Tercih Etmeliyim?

Filesiz patlatma doğal taş modelleri diğer doğal taş kaplamalara oranla oldukça uygun fiyatlıdır. Bunun sebebi taşların arkasında kullanılan file maliyetinin olmamasıdır. Bu ürünleri kaplamak fileli modellere göre biraz daha fazla işçilik gerektirir. Ufak parçalar halindeki taşları tek tek dizmek ve bu esnada simetrik olarak düzgün görünmesini sağlamak gerekir. Ancak bu ürünlerde taş yapıştırıcı malzemeler kullanmanız yeterlidir. Fazladan başka malzemeler de size masraf çıkarmayacaktır. Ancak filesiz patlatma doğal taş tercih ediyorsanız bir usta ile birlikte çalışmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde dilediğiniz görünüme kavuşmak biraz zor olabilir. En uygun fiyatlı ve en kaliteli filesiz patlatma doğal taş modellerini Mermerdekoru.com da bulabilirsiniz.

Mermer Dekoru © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır