Doğal Taş Üretim Fabrikasını Sizlerle Buluşturuyoruz,İndirimli Ürünler İçin Arayınız..

Patlatma Taşı Yapan İlk Firma


Patlatma Taşı Yapan İlk Firma

Patlatma taşı yapan ilk firma olan Mermer Dekoru, Kupontaş markası ile 1999 yılından beri hizmet vermektedir. Türkiye'de patlatma taş, doğal taş ve patlatma mozaik üretimini yapan ilk firmadır.

Patlatma Taşı Üreten İlk Firma Nerede?

Mermer Dekoru, Afyonkarahisar'da Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) kurulu üretim tesisinde 25 kişiyi aşkın çalışan ile çeşitli ölçülerde, fileli patlatma taş, filesiz patlatma taş, büyük patlatma doğal taş ve patlatma mozaik taş üretimi yapmaktadır.

Yaklaşık 20.000 m2 patlatma (split face), 20.000 m2 çeşitli ölçülerde ve ebatlarda mermer mozaikler, 30.000 m2 farklı ölçülerde ve ebatlarda çizgi (line), 4.800 m2 havuz kenarı (pool coping) ve ortalama 3.000 adet kurna ve evye üretmektedir.

İlk patlatma taşı üreten firma olarak şirketimiz, üretiminin tamamını kendi tasarım ve üretimi olan makinelerde gerçekleştirmektedir. Mermerdekoru.com yüksek kalite ve zamanında ürün teslimatını ilke edinmiştir. Müşterilerine yüksek kalite, %100 müşteri memnuniyeti ve hızlı teslimat garantisi sunmaktadır.

Şirket bünyesinde yer alan akademik kadromuzla sürekli inovatif projeler üretmekte, hayal gücünü taşa yansıtan farklı ve şık projeleri hayata geçirmektedir. Mermerdekoru.com yenilikçi ve farklı tasarımlarla "doğadan gelen sanat" anlayışını şiar edinmiş bir markadır.

Patlatma taşı ilk yapan firmaPatlatma taşı üreten ilk firma

Mermer Dekoru © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır