Doğal Taş Üretim Fabrikasını Sizlerle Buluşturuyoruz,İndirimli Ürünler İçin Arayınız..

Ücretsiz Numune ve Katalog

Banyo ve Mutfak Mozaik

Limit:
54 sonuçtan 1 ile 20 arası görüntüleniyor.

 

Banyo ve Mutfak Mozaik Fiyatları ve Modelleri

Banyo ve mutfaklarda alışılmış düz ve sıradan kaplamalara artık veda ediyoruz. Son yıllarda mutfak ve banyolarda trend ve şık görünümler elde etmenin yolu mozaik kaplamalardan geçiyor. Mozaik kaplamalar tezgâh aralarında, yemek bölümü duvar kaplamalarında mutfaklara renk ve yeni bir soluk getiriyor. Aynı zamanda banyolarda ise tuvalet ya da lavabo arkasında, duşa kabin içinde ya da küvet arkası duvarda kullanılarak harika dekorasyonlara ulaşılıyor. Banyo ve mutfaklarınızı tasarımıyla ön plana çıkaracak harika mozaikler içerisinden evinize ve zevkinize en uygun olanı seçerek yepyeni bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Mozaik Nedir?

Mozaikler banyo ve mutfaklarda kullanılan ve doğal materyallerden elde edilen kaplama materyalleridir. Genellikle mermer, traverten ve daha birçok doğal taş kullanılarak üretilmektedir. Doğal taşlar işlenmeden saf haliyle kullanılır. Kesim işleminden sonra birbirinden güzel görünümlere ve desenlere kavuşan doğal taşlar dekorasyonlarınızı süslemeye hazır hale gelir. Bir diğer mozaik çeşidi ise cam mozaiklerdir. Camların renklendirilip şekil verilmesi ile elde edilir. Şekillerini alan mozaikler desenler oluşturacak şekilde dizilerek plakalara ayrılırlar. Plakalar halinde desen verilmiş şekliyle satılan mozaik taşların kaplaması da oldukça kolaydır. Yapıştırıcı sıvalar ile kaplanan yüzeylere plakalar monte edilir ve kurumaya bırakılır. Kısa bir kuruma süresi ardından kullanıma hazır hale gelirler. Yüzeyde zımpara veya kazıma işlemi yapılmasına gerek duyulmadan rahatlıkla kullanılabilir.

Banyo ve Mutfakta Mozaik Nasıl Kullanılır?

Banyo ve mutfak mozaikleri tamamen doğal taşlardan elde edilir. Bu nedenle sıcak ve nemli ortam koşulları için oldukça uygun ve uzun ömürlü materyallerdir. Kabarma, dökülme, ufalanma gibi problemler ile karşılaşılmaz. Hem dayanıklı ve sağlam oluşu hem de şık ve trend görünümleri ile son zamanlarda tüm iç mimarların ve evini dekore etmek isteyen kişilerin bir numaralı tercihi haline gelmiştir. Yüzey ve ortam koşulları ayrımı yapılmaksızın dilediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Mutfak ve banyo mozaikleri seçerken dikkat etmeniz gereken tek şey diğer mermer ve seramikleriniz ile uyumlu görünecek renk ve materyaller kullanmaktır. Zevkinize ve evinize en uygun mozaiklerini Mermer Dekoru'nda bulabilirsiniz.

Mermer Dekoru © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır