Doğal Taş Üretim Fabrikasını Sizlerle Buluşturuyoruz,İndirimli Ürünler İçin Arayınız..

Kargo ve Teslimat Bilgilendirme


SIPARIŞINI VERDIĞIM ÜRÜN NE ZAMAN KARGOYA VERILIR, NE KADAR SÜREDE ELIME GEÇER?

Kargo gönderimlerindeki çözüm ortağımız MNG Kargodur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır. Ayrıca, siparişiniz kargoya verildiği zaman, sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir, Siparişlerinizi size en kısa sürede teslim etmek bizim açımızdan büyük önem taşımaktadır. mermerdekoru.com olarak, amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Siparişleriniz işleme alındıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilecektir. Kampanya ve indirim dönemlerinde, Yılbaşı, Bayram, Anneler Günü ve Babalar günü gibi özel günlerde ise, yoğunluktan dolayı siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir

 

SIPARIŞIMIN NE ZAMAN KARGOYA VERILDIĞINI NASIL ÖĞRENEBILIRIM?

Siparişiniz kargoya verildiği zaman sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir ve Siparişlerim sayfanızdan siparişinizin durumunu rahatça takip edebilirsiniz.

 

TESLIMATLARIM GECIKIRSE NE YAPMALIYIM?

Eğer ürününüz, en geç 7 gün içerisinde adresine ulaşmazsa i[email protected] adresine sorununuzu ve telefon numaranızı belirten bir açıklama e-postası atabilirsiniz.

 

TESLIM SIRASINDA VE/VEYA SONRASINDA BEDEL ÖDEYECEK MIYIM?

     
    mermerdekoru.com olarak bizlerden almış olduğunuz ürünlerin ağırlıklarının toplamını her şehir için ayrı ayrı anlaşmalı olduğumuz kargo              firmalarından fiyat alıp,  fiyatları karşılaştırıp en uygun fiyatı size bildiriyoruz.
  Böylelikle anlaşmalı olduğumuz kargo / ambar firmaları kendi aralarında rekabete girip en uygun fiyatı veriyor.
  Ürünleriniz size ulaştığında önceden bildirmiş olduğumuz kargo tutarını ürünleri teslim alırken kargo firmasına elden ödüyorsunuz.
  Böylelikle ürünlerinizin size geliş toptan fabrika satış fiyatlarını ve kargo ücretini ayrı ayrı görebiliyorsunuz. 

  Bu nedenle ücretsiz kargo uygulamamız bulunmamaktadır.

 

NEDEN HASARLI VE ŞÜPHELI GÖRÜLEN PAKETLERI TESLIM ALMAMALIYIM?

Siparişiniz size ulaştığında, eğer gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ediyorsanız lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede müşteri hizmetleri temsilcimizle iletişime geçiniz. Eğer böyle bir paketi, teslim fişini imzalayıp kabul ederseniz, taşıma sırasında gerçekleşen hasar, kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimalini ortadan kaldırırsınız. Bu durunda ürününüzün taşıma sırasında başına gelenlerden hiçbir şekilde kargo firması sorumlu tutulamayacaktır. Kargo teslim fişi, paketinizin hasarsız ve eksiksiz bir şekilde size ulaştığını, bunun da sizin tarafınızdan teyit edildiğini göstermektedir. (En küçük ezilme ya da açılmış olma belirtisinde dahi görevliden ısrarla tutanak tutmasını isteyiniz.)

 

FATURALARIM BANA NASIL ULAŞTIRILACAK? 

Eğer isterseniz fatura adresi ile gönderi adresini farklı seçebilirsiniz. Bunun için fatura adresi bölümüne faturanızın gitmesini istediğiniz adresi, teslimat adresi bölümüne de gönderinizin gitmesini istediğiniz adresi doğru bir şekilde girmeniz yeterlidir. Bu adres, gönderinin yapıldığı adresten farklı olsa dahi bunun gönderim bedeli sizin adınıza upwatch.com tarafından karşılanacaktır. Bu nedenle sipariş esnasında size fatura adresi ve teslimat adresini farklı seçebilme olanağını sunuyoruz.

 

SIPARIŞIMI GERÇEKLEŞTIRDIKTEN SONRA TESLIMAT ADRESIMI DEĞIŞTIREBILIR MIYIM?

Siparişinizin onayı henüz verilmemişse, mesai saatleri (09.00-18.00) içerisinde [email protected] adresinden bize ulaşabilir ve gereken değişikliği iletebilirsiniz. İsteğiniz üzerine size bu konuda destek verilecek ve gereken düzenleme yapılacaktır. Siparişinizin kargoya verilmiş olması durumunda herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.

 

SIPARIŞIMIN GÖNDERIM DURUMUNU SITENIZDEN TAKIP EDEBILIR MIYIM?

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra tarafınıza e-posta aracılığı ile bir gönderim numarası iletilecektir. Hem sitemizdeki Siparişlerim sayfasından hem de kargo firmasının internet sitesindeki gönderi takip sayfasından, bu numarayı kullanarak siparişinizi takip edebilirsiniz.

 

TESLIMAT ADRESINDE BEN YOKSAM, SIPARIŞIM KIME TESLIM EDILIR?

Sipariş ettiğiniz ürünler, kargo yetkilisi tarafından; size, Kargo gönderimlerindeki çözüm ortağımız MNG Kargodur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır. Ayrıca, siparişiniz kargoya verildiği zaman, sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir, Siparişlerinizi size en kısa sürede teslim etmek bizim açımızdan büyük önem taşımaktadır. mermerdekoru.com olarak, amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Siparişleriniz işleme alındıktan sonra en geç 1 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilecektir. Kampanya ve indirim dönemlerinde, Yılbaşı, Bayram, Anneler Günü ve Babalar günü gibi özel günlerde ise, yoğunluktan dolayı siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir alışveriş sayfasında belirtmiş olduğunuz başka bir isme ya da ispatlandığı takdirde 1. dereceden akrabanıza resimli kimlik kontrolü ve teslim fişinin imzalanması karşılığında teslim edilecektir. Teslimat sırasında yukarıdaki koşullardan hiç biri gerçekleşmemişse kargo yetkilisi adrese bir haber formu bırakacak ve takip eden ilk iş günü içerisinde 2. bir uğrama gerçekleştirecektir.

 

SIPARIŞ VERDIKTEN SONRA TESLIM ALACAK KIŞIYI DEĞIŞTIREBILIR MIYIM?

Eğer alıcı değişikliği yapmayı istediğiniz sipariş, kargo firmasına teslim edilmemişse i[email protected] adresinden gerekli düzeltmeyi yaptırabilirsiniz. Maalesef, siparişinizin kargo firmasına teslim edildiği durumlarda değişiklik yapılamamaktadır.

 

MERMERDEKORU.COM ÜZERINDEN NERELERE GÖNDERIM YAPABILIRIM?

mermerdekoru.com gönderim ağı, yurtiçindeki ve yurt dışındaki tüm bölgeleri kapsamaktadır.

 

FATURA NE ŞEKILDE KESILIYOR?

Satın aldığınız ürünlerin faturası size veya sizin belirttiğiniz şahıs veya şirket adına KUPONTAŞ MERMER san.tic.ltdi.şti tarafından kesilir ve ürün teslimatı sırasında size iletilir. Alışveriş formunuzda teslimat ve fatura adreslerini farklı bildirirseniz, aldığınız ürün ve irsaliyesi teslimat adresine, fatura ise belirttiğiniz fatura adresine gelecektir.


Mermer Dekoru © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır